Menu

PROGRAM (PDF)

Praha | Světozor - Velký sál

  středa
2.6.
pondělí
21.6.
20:30 Zahajovací program
1/4
20:45 Brutal Relax Show
3/3

Praha | Světozor - Malý sál

  neděle
6.6.
středa
9.6.
sobota
12.6.
sobota
26.6.
neděle
27.6.
18:15 Národní soutěž 1
3/3
Vítězné filmy
3/3
20:45 Mezinárodní soutěž 3: Čas odejít, čas utíkat
1/2
Mezinárodní soutěž 1: Ve znamení vah
2/3
Mezinárodní soutěž 2: Co vlastně víme
2/2
Národní soutěž 2
3/3

Praha | Kino Pilotů

  pondělí
7.6.
úterý
8.6.
pondělí
14.6.
úterý
15.6.
pondělí
21.6.
úterý
22.6.
středa
23.6.
čtvrtek
24.6.
pátek
25.6.
sobota
26.6.
16:00 Národní soutěž 1
2/3
16:30 Vítězné filmy
1/3
18:15 Národní soutěž 2
2/3
19:00 Mezinárodní soutěž 5: Nebe, peklo, ráj
1/2
Mezinárodní soutěž 6: Všechno je jinak
1/2
Mezinárodní soutěž 4: Tohle ještě není konec světa
2/2
Radu Jude – Netuším
2/2
Live Forever!
1/4
Shortlist 1
1/3
Shortlist 2
2/2
Labo
2/2

Praha | Bio Oko

  čtvrtek
3.6.
pondělí
7.6.
pátek
11.6.
neděle
13.6.
pátek
18.6.
úterý
22.6.
středa
23.6.
sobota
26.6.
18:00 Mezinárodní soutěž 4: Tohle ještě není konec světa
1/2
Radu Jude – Netuším
1/2
Národní soutěž 1
1/3
Vítězné filmy
2/3
19:00 Zahajovací program
3/4
20:00 Shortlist 2
1/3
20:30 Mezinárodní soutěž 3: Čas odejít, čas utíkat
2/2
Shortlist 1
2/3

Praha | Aero

  sobota
5.6.
čtvrtek
10.6.
středa
16.6.
neděle
20.6.
úterý
22.6.
17:00 Národní soutěž 2
1/3
17:15 Mezinárodní soutěž 2: Co vlastně víme
1/2
18:00 Live Forever!
2/4
20:30 Brutal Relax Show
1/3
Mezinárodní soutěž 6: Všechno je jinak
2/2
21:00

Praha | Kasárna Karlín

  středa
2.6.
pátek
18.6.
čtvrtek
24.6.
21:00 Zahajovací program
2/4
Brutal Relax Show
2/3
Live Forever!
3/4

Praha | Letní kino Kinská

  pátek
4.6.
sobota
19.6.
21:00 Mezinárodní soutěž 1: Ve znamení vah
1/3
Mezinárodní soutěž 5: Nebe, peklo, ráj
2/2

Praha | Edison

  úterý
15.6.
pátek
25.6.
19:00 Labo
1/2
Shortlist 1
3/3

Praha | Letní kino u Keplera

  čtvrtek
17.6.
21:00 Mezinárodní soutěž 1: Ve znamení vah
3/3

Praha | Letní kino Střecha Radost

  pátek
25.6.
21:30 Full Moon Selection
1/1

Praha | Kino Dlabačov

  úterý
8.6.
19:00 Zahajovací program
4/4

Brno | Kino Scala

  úterý
22.6.
středa
23.6.
21:00 Shortlist 1
1/3
Brutal Relax Show

Hradec Králové | Bio Central

  čtvrtek
17.6.
pátek
25.6.
sobota
26.6.
20:30 Brutal Relax Show
Live Forever!
Labo

Ostrava | Kino Etáž

  pátek
25.6.
17:30 Mezinárodní soutěž 5: Nebe, peklo, ráj
20:00 Live Forever!

Olomouc | Kino Metropol

  neděle
27.6.
20:00 Vítězné filmy

Prostějov | Metro 70

  pátek
25.6.
19:00 Live Forever!

Semily | Kino Jitřenka

  čtvrtek
17.6.
19:00 Live Forever!

Uherské Hradiště | Kino Hvězda

  úterý
22.6.
20:30 Live Forever!

Zábřeh | Kino Retro

  sobota
12.6.
20:00 Live Forever!