Menu

Brutal Relax Show

Relaxační filmový balíček, určený všem, kdo dávno vědí, že svět je ještě praštěnější než se píše a dobré úmysly jsou jen jiné vtělení Zla. I letos zpříjemníme jednu z vašich temných nocí filmy, jež ochotně připouštějí, že inspiraci je třeba živit jakýmikoli prostředky, moucha a bankovní lupiči se nemohou dělit o jedno auto, děti by neměly zkoušet vylepšovat svoje rodiče a svět by už zase potřeboval opravdového hrdinu s čelenkou ve vlasech, koženou bundou se cvočky, srdcem na pravém místě a velmi dobrou znalostí kung-fu. O oddechovou atmosféru bude v roli průvodce opět se vší vervou pečovat Simona Babčáková.

A stále drží

A stále drží Super Boost

  • Švýcarsko
  • 2013, 2 min
  • Režie: Jonas Meier
23.1. 21:00 Světozor - Velký sál
24.1. 20:30 Světozor - Malý sál
In Extremis

In Extremis In Extremis

  • Velká Británie
  • 2014, 14 min
  • Režie: Gregory Crosbie
23.1. 21:00 Světozor - Velký sál
24.1. 20:30 Světozor - Malý sál
Kung Fury

Kung Fury Kung Fury

  • Švédsko
  • 2015, 30 min
  • Režie: David Sandberg
23.1. 21:00 Světozor - Velký sál
24.1. 20:30 Světozor - Malý sál
Moucha

Moucha The Fly

  • Velká Británie
  • 2013, 7 min
  • Režie: Olly Williams
23.1. 21:00 Světozor - Velký sál
24.1. 20:30 Světozor - Malý sál
Nakonec zemře

Nakonec zemře He Dies at the End

  • Irsko
  • 2011, 5 min
  • Režie: Damian McCarthy
23.1. 21:00 Světozor - Velký sál
24.1. 20:30 Světozor - Malý sál
Obětiny

Obětiny Feeder

  • Nový Zéland
  • 2015, 16 min
  • Režie: Christian Rivers
23.1. 21:00 Světozor - Velký sál
24.1. 20:30 Světozor - Malý sál
Odrůbežení

Odrůbežení The Chickening

  • Kanada, USA
  • 2015, 5 min
  • Režie: Davy Force, Nick DenBoer
23.1. 21:00 Světozor - Velký sál
24.1. 20:30 Světozor - Malý sál
Polínka

Polínka Timber

  • Švýcarsko
  • 2014, 5 min
  • Režie: Nils Hedinger
23.1. 21:00 Světozor - Velký sál
24.1. 20:30 Světozor - Malý sál
Splintertime

Splintertime Splintertime

  • Nizozemsko
  • 2015, 11 min
  • Režie: Rosto
23.1. 21:00 Světozor - Velký sál
24.1. 20:30 Světozor - Malý sál
Tin & Tina

Tin & Tina Tin & Tina

  • Španělsko
  • 2013, 12 min
  • Režie: Rubin Stein
23.1. 21:00 Světozor - Velký sál
24.1. 20:30 Světozor - Malý sál
Zlej kluk #2

Zlej kluk #2 Bad Guy #2

  • USA
  • 2014, 10 min
  • Režie: Chris McInroy
23.1. 21:00 Světozor - Velký sál
24.1. 20:30 Světozor - Malý sál